Esenkent Kiralk
Hakkımızda

Kurulduğu 2006 yılından bu yana T&T Araç Kiralama, Oto kiralama, rent a car , İstanbul rent a car, esenkent araç kiralama, esenyurt araç kiralama , avcılar araç kiralama, beylikdüzü araç kiralama, kiralık araba , Lüks araç kiralama, Oto Kiralama, uygun araç kiralama , filo kiralama , operasyonel araç kiralama, ferrari kiralama ve şoförlü araç kiralama, minibüs kiralama, vip araç kiralama , şoför kiralama alanlarında hizmet veren T&T Rent a Car Hizmet yapısını toplam kalite esası üzerine son derece tecrübeli bir ekiple hizmet vermektedir.


VİZYONUMUZ
Teknik donanımı, Her yıl büyüyen araç parkımız, marka, model ve araç sayımızdaki artışlar ve personel kadromuzun daha iyi hizmet verebilmesi için aldıkları eğitimler ile 2009 yılında müşteri memnuniyetimizin daha üst seviyeye ulaşmasını sağlayabilecek tüm çalışmalarımız deneyimli kadromuzla devam etmektedir. Parkımızdaki araçlarımızda müşterilerimizin güvenliğini sağlayabilecek, kasko, Trafik sigorta ve araçla ilgili tüm ekipman ve donanımların eksiksiz olmasını şirket prensibi olarak göstermekteyiz.Yakın gelecek hedeflerimiz arasında yer alan sağlam adımlarla firmamızın köklü bir kuruluş haline gelmesi, kadromuzun deneyimli personellerden oluşmasının yapımızı güçlendirecek ve öncü vizyonumuzun perçinleyeceğine inanıyoruz.

MİSYONUMUZ
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm hizmet ve beklentilerini karşılamak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak. Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde çalışmasını sağlamak. Araç kiralama ve rent a car sektöründe ilerleyerek yeni iş imkanları ve istihdam sağlamak. Mevcut ve yeni araçlarımız ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. Otomotiv sektörüne kiralama ve transfer faaliyetlerini entegre ederek gelişmek.Size sadece bir telefon kadar yakınız. Araç filomuz için; menüyü kullanabilirsiniz.

 

Esenkent Rent A Car Kimdir?

Oto Kiralama Bahçeşehir

Kiralık Bahçeşehir Araç Kiralama

Esenkent Oto Kiralama Şirketi

Oto Kiralama Bahçeşehir