Esenkent Kiralk
Müşterilerimiz Ne Dedi?

11/02/2014 11:50 — Hüseyin E.
Merhabalar, 2008 yılından beri sizinle çalıştığım için gerçekten çok mutluyum. Gerek personellerin göstermiş olduğu ilgi ve titizlik gerekse araçlarınızın bakımı mükemmel seviyede neredeyse! Teşekkür ederim t&t rent a car ailesi.16/04/2014 16:22 — Mustafa B.
Gerçekten cana yakın, samimi ve temiz bir şekilde bu işi yapan nadir firmalardan birisi diyebilirim. İnanın bir çok rent a car şirketiyle çalışma fırsatım oldu yaşadığım iş şartları dolayısıyla. Ancak böylesine titiz ve işine düşkün insanlar nadir var. Helal olsun, Allah yolunuzu açık tutsun. Sizinle birlikte çalışmak gerçekten keyif verici. Umarım yolunuz hep böyle açık olur. 19/05/2014 17:13 — Sev-Kar Temizlik Hizm.
Müşteri ziyaretleri ve görüşmeler için sık sık ihtiyaç duyduğum araç kiralamada esenkentte bu firma ile tanışma fırsatı yakaladım. Araçların bakımlı olması ve kullanıcıyı ön planda tutmaları gerçekten şaşırtıcı. Farklı firmalar bunları umursamazken bu şirketin böylesine tutucu bir yaklaşımla araçlarıyla ilgili olmaları ve müşterilerine karşı gösterdikleri ilgi gerçekten çok çok büyük. Helal olsun demekten başka birşey bulamıyorum açıkçası.21/06/2014 09:21 — Emine D.
İstanbul'da araç sahibi olmak zor bunu sanırım herkes biliyor. Bu zorlukta araba almak yerine kiralamak daha mantıklı geliyor. Bu kiralama ihtiyaçlarımı gideren T&T Rent a car firmasına şükranlarımı sunuyorum. Gerek araçlarınla ilgilenilmesi gerek zor zamanda yardımımıza koşulması çok sevindirici. Sizlere şükranlarımı sunuyorum arkadaşlar. Umuyorum ki bu beraberliğiniz daim olur. Sizler gerçekten müthiş insanlarsınız!!13/07/2014 21:50 — Fatma P.
Oğlumun doğum günü için araç kiralama ihtiyacı duydum. Aramalarda bu şirkete denk geldim. İşlerini pırıl pırıl yapan pırlanta gibi insanlar birlik beraberlik oluşturmuş. Maşallah sizlere! En yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle. 01/09/2014 21:50 — Abdullah İ.
İhtiyacım doğrultusunda Mercedes-Benz C180 aracımı şirketime kadar getiren Tolga beye çok çok teşekkürlerimi iletiyorum. Yolunuz gerçekten açık arkadaşlar. Aynı özveri ile çok daha iyi yerlerde olacağınızdan adım gibi eminim. İyi çalışmalar dilerim. Abdullah İbrahim 08/11/2014 21:50 — Şenyürek K.
İşyerime araç almak yerine kiralamayı tercih ettik. İyi ki de etmişiz gerek sigorta gerek kasko ya da lastik vb. her türlü ihtiyacımızda telefonla işimizi hemen çözebiliyoruz. Birlikteliğimiz umarım daha uzun süreli olur. Sizinle çalışmaktan dolayı çok mutluyuz.


ve dahası... 
Ya siz?